TTNET Şikayet Süreci

TTNET ile yaşadığınız sorunlarda şikayet taleplerinizi direkt olarak iletebilirsiniz. Süreç ve şikayet kanalları hakkında bilgi alabilirsiniz. Problemlerinizi düzgün bir şekilde anlattığınız takdirde TTNET Destek ekibi de size uygun çözümü sunmaya çalışacaktır.

MÜŞTERİ ŞİKAYETLERİ YÖNETİM SÜRECİMİZ
Tüm iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.  Bize ulaşan tüm şikayetleriniz kanun ve yönetmelikler gereğince kayıt altına alınmaktadır.
Şikayetlerin kayıt altına alındığına dair tarafınıza şikayet takip numarası ile sözlü, e-posta veya SMS ile bilgi aktarılır. Takip numarası ile isterseniz şikayetinizin durumunu takip edebilirsiniz.
Şikayetlerinizi bize ilk ilettiğiniz anda çözümlemeyi hedefleriz. Detaylı araştırmamız gerektiren durumlar için sizi bilgilendirerek şikayetiniz çözümlenene kadar konunun takipçisi oluruz. Belirli periyotlarla şikayetin durumu ile ilgili ara bilgilendirme yaparız.
Şikayetlerinizi; müşteri odaklı, şeffaf, hızlı ve güvenilir olarak sonuçlandırmak önceliğimizdir. Şikayetiniz sonuçlandıktan sonra mutlaka sizi
bilgilendiririz. Bizim için çok değerli olan geribildirimleriniz doğrultusunda sistemlerimizi, hizmet kalitemizi, süreçlerimizi sürekli gözden geçirir, iyileştiririz.
Şikayetlerin tekrar etmemesi için kök nedenleri araştırır, düzeltici ve önleyici aksiyonları planlar ve hayata geçiririz.

TTNET Şikayet Hatları

  • http://twitter.com/TTNETDestek ve http://www.facebook.com/TTNET linkleri üzerinden sosyal medya
    kanallarımız vasıtasıyla ve 212 306 10 10 numaralı faks aracılığıyla.
  • Türk Telekom Ofis ve Bayilerimizi ziyaret ederek,
  • www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak ya da daha önce kaydettiğiniz
  • 444 0 375 numaralı TTNET Müşteri Hizmetleri üzerinden 7 gün 24 saat

TTNET  takip numarası sorgulama

TTNET takip numarası ile sorgulama işlemi yapılamamaktadır. Arıza takibinizi çağrı merkezinden yapabilirsiniz.TTNET Aramalar:

  • ttnet şikayet takip
  • ttnet şikayet
  • ttnet şikayet takibi
  • ttnet şikayet sorgulama