Telefonsuz İnternet ile Telefona Ücret Ödemeyin

telefonsuz internet kampanyasi 2013 Telefonsuz İnternet ile Telefona Ücret Ödemeyin
Kampanya Son Başvuru Tarihi: 31 Temmuz 2013

Kampanyaya Yalın Adsl erişim ücreti (15 tl) dahildir.

Yeni aboneliklerde Adsl bağlantı ücreti olarak 36 TL 12 eşit taksite bölünerek faturanıza yansıtılır.

TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, TTNET telefonsuz internet başvurularında sabit telefon hattı ve ADSL internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınır.

online yalin adsl basvurusu Telefonsuz İnternet ile Telefona Ücret Ödemeyin

telefonsuzinternet 150x150 Telefonsuz İnternet ile Telefona Ücret Ödemeyin2012 yılının başında YALIN ADSL adıyla TTNET bir hizmet daha başlattı. SADECE ADSL anlamına gelen Yalın Adsl hizmeti ile telefon aboneliği olmadan da internet abonesi olabileceksiniz.

Pek çok TTNET abonesi ve yeni abone olmak isteyenlerin şikayeti şuydu: Ev telefonu kullanmadığımız halde internet bağlatmak için neden telefon abonesi olmak zorundayız? Günümüzde ev telefonu kullanımı GSM teknolojisinin gelişmesi ile azalmıştır. Birçok insan telefon etmek için bağlı olduğu operatörün verdği her yöne dakikaları kullanarak bu ihtiyacını karşılıyor.

Telefon hatsız internet bağlatmak istiyorsanız öncelikle Telefonsuz İnternet Kampanyamıza bakmanızı öneririz. 12 ay taahhütlü kampanyalardan yararlandığınızda Yalın PSTN ücreti olan aylık 15 TL yi de ödemeyeceksiniz. Yıllık 180 TL kadar bu işten karlı çıkacaksınız.
Hatsız adsl başvurusu yaparak abone olabileceğiniz Yalın İnternet paketi sayesinde dilerseniz evinize sadece internet hattı bağlanıyor ve bu sayede fazladan ücret ödemekten de kurtuluyorsunuz. Eğer siz de telefon olmadan internet kullanmak istiyorsanız o zaman Yalın İnternet paketi tam size göre. Telefonsuz adsl başvurusu yaparak abonesi olabileceğiniz Yalın İnternet kampanyasına dahil olarak ekonomik ücretler karşılığında TTNET abonesi olabilirsiniz.

Fakat Yalın İnternet kampanyasının yanı sıra TTNET aynı zamanda indirimli telefon görüşmeleri yapmayı sağlayan pek çok paket de çıkardı. Yani artık ev telefonları ile görüşme yapmak da son derece cazip. O yüzden Yalın İnternet paketinin yanı sıra TTNET Alo paketlerine göz atmanızda da yarar var.

Telefonsuz internet nasıl bağlanır ?

Telefonsuz internet bağlantısı Türk Telekom tarafından yapılmaktadır.  Online başvurunuzu yaptıktan sonra size randevu verilecektir. Randevu verildiği saatte adresinizde bulunmalısınız. aksi halde başvurunuz iptal edilir ve tekrar başvuru yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Telefonsuz internet nasıl kurulur?

Telefonsuz internet kurulumuu santral ekipleri yapmaktadır. Telefon hattı üzerinden yalın Adsl bağlantısını yaparak telefonsuz internet hattınızı açmaktadırlar. Modem kurulumu normal TTNET Airties,Tplink modemler de olduğu şekildedir. Cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile gerekli bağlantıyı yaparak kurulumu tamamlayacaksınız.

Telefonsuz İnternet Fiyatları

Yalın NET4 paketi aylık 29 TL dir. Aylık 15 TL sabit bağlantı ücreti vardır. 4 GB kotası vardır.

Yalın NET6 paketi aylık 32 TL dir. Aylık 15 TL sabit bağlantı ücreti vardır. 6 GB kotası vardır.

Yalın NET12 paketi aylık 44 TL dir. Aylık 15 TL sabit bağlantı ücreti vardır. 12 GB kotası vardır.

Yalın NETLİMİTSİZ  paketi aylık 59 TL dir. Aylık 15 TL sabit bağlantı ücreti vardır. Limit olmadan internet kullanabilirsiniz.

Sabit telefon hattı ve interneti olmayan, TTNET Yalın İnternet hizmeti almak isteyen yeni müşteriler toplam 30 TL bir ücret ödemektedirler. 12 ay boyunca 2.5 TL ödeyerek bu ücreti taksitlendirebilirsiniz.

Sabit telefon hattı olan, interneti olmayan, TTNET Yalın İnternet hizmeti almak isteyen yeni müşteriler de 30 TL ödeyeceklerdir.

Sabit telefon hattı ve interneti olan, TTNET Yalın İnternet hizmetine geçiş yapmak isteyen mevcut müşteriler ise bağlantı ücreti ödemeyeceklerdir.

telefonsuz internet fiyatlari 2012 Telefonsuz İnternet ile Telefona Ücret ÖdemeyinTTNET Aramalar:

  • telefonsuz ınternet fiyatlari
  • telefonsuz internet kurulumu
  • ev telefonu olmadan internet bağlatmak
  • telefon olmadan internet bağlatma